Genel Güncel Sağlık SonDakika

yeni vaka açıklaması

Fahrettin Koca günlük vaka açıklamalarını tüm Türkiye ile paylaşırken önemli açıklamalarda bulundu. V’aka Sayısında büyük bir düşüş oldu, bugün çok büyük bir rekor geldi Sağlık bakanı Fahrettin Koca Müjdeyi Twitter..

yeni vaka açıklaması

Fahrettin Koca günlük vaka açıklamalarını tüm Türkiye ile paylaşırken önemli açıklamalarda bulundu. V’aka Sayısında büyük bir düşüş oldu, bugün çok büyük bir rekor geldi Sağlık bakanı Fahrettin Koca Müjdeyi Twitter üzerinden verdi bakın neler söyledi iyileşen H’asta sayımızda Tüm hastaneleri rahatlatacak bir rakam açıklandı

Bakanlığın internet sitesinde yer alan ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da Twitter’dan paylaştığı “Türkiye Günlük Koronavirüs Tablosu”nun güncel verilerine göre, bugün 35 bin 600 test yapıldı, 839 kişiye Kovid-19 tanısı konuldu.

VAKA SAYISINDA ÖNEMLİ DÜŞÜŞ

Son 24 saatte 25 hastamızı kaybettik, 989 hasta iyileşti. Toplam test sayısı 2 milyon 39 bin 194, vaka sayısı 163 bin 942, kayıp sayısı 4 bin 540 olarak kayıtlara geçti. Toplam yoğun bakımdaki hasta sayısı 648, solunum cihazına bağlı hasta sayısı 287, iyileşen hasta sayısı 127 bin 973 oldu.

BAKAN KOCA: SIKI TEDBİR, DAHA İYİ SONUÇTUR Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 31 Mayıs koronavirüs tablosuna ilişkin yaptığı açıklamada, ”Vaka sayısı öngörülen seviyede seyrediyor. Solunum desteğine ihtiyaç duyan hasta sayısı azalmaya devam ediyor. Gelecek günler, el hijyenine özene; maske ve sosyal mesafe kuralının her ikisine birlikte uymamıza bağlı. DAHA SIKI TEDBİR, DAHA İYİ SONUÇTUR. ” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL