Genel Güncel Siyaset SonDakika

Fatih Portakal veda etti! Twitter sallandı

ABD’li Yahudi medya patronu Rupert Murdoch’un kanalı FOX TV’de haber spikerliği yapan Fatih Portakal, sosyal medya hesabı üzerinden bir süre ekranlara ara vereceğini açıkladı. Portakal’ın paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları..

Fatih Portakal veda etti! Twitter sallandı

ABD’li Yahudi medya patronu Rupert Murdoch’un kanalı FOX TV’de haber spikerliği yapan Fatih Portakal, sosyal medya hesabı üzerinden bir süre ekranlara ara vereceğini açıkladı.

Foto - Portakal'ın paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları 'Kaçak villa'yı hatırlatarak çok sayıda yorum yaptı.

Portakal’ın paylaşımı sonrası sosyal medya kullanıcıları ‘Kaçak villa’yı hatırlatarak çok sayıda yorum yaptı.

Foto - ABD'li Yahudi medya patronu Rupert Murdoch'un kanalının ana haber spikeri Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden yayınlarına eylül ayına kadar ara verdiğini açıkladı.

ABD’li Yahudi medya patronu Rupert Murdoch’un kanalının ana haber spikeri Fatih Portakal, Twitter hesabı üzerinden yayınlarına eylül ayına kadar ara verdiğini açıkladı.

Foto - Portakal'ın paylaşımını sosyal medya kullanıcıları yorum yağmuruna tuttu.

Portakal’ın paylaşımını sosyal medya kullanıcıları yorum yağmuruna tuttu.

Foto - Kaçak villa' hatırlatması' Geçtiğimiz günlerde Portakal'ın İzmir Seferihisar'daki çiftliğinde inşa ettiği kaçak yapılar ortaya çıkmış ve bakanlık konu ile ilgili harekete geçmişti.

Kaçak villa’ hatırlatması’ Geçtiğimiz günlerde Portakal’ın İzmir Seferihisar’daki çiftliğinde inşa ettiği kaçak yapılar ortaya çıkmış ve bakanlık konu ile ilgili harekete geçmişti.

Foto - Portakal'ın tatil paylaşımı sonrası çok sayıda sosyal medya kullanıcısı 'Kaçak villa' hatırlatması yaptı

Portakal’ın tatil paylaşımı sonrası çok sayıda sosyal medya kullanıcısı ‘Kaçak villa’ hatırlatması yaptı

Foto - Bazı kullanıcılar

Bazı kullanıcılar “3 ayda yeni kaçak villa kurarsın artık” yorumunda bulunurken, FOX TV ve Portakal’ın yayınlarından rahatsız olan vatandaşlar ise “İnşallah gidişin olur, dönüşün olmaz”, “80 sene tatil yapmanızı rica ederim”şeklinde yorumlarda bulundu.

Kaynak:yeniakit

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL