Genel Güncel

Gece Yarısı Üzücü Haber

GECE YARISI KÖTÜ HABER GELDİ! Maalesef Kaybettik…MAALESEF KAYBETTİK… Gece yarısı bütün camiayı üzen haber geldi. Sabah erken saatte hemen defnedildi! MAALESEF KAYBETTİK… Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş’i..

Gece Yarısı Üzücü Haber

GECE YARISI KÖTÜ HABER GELDİ!
Maalesef Kaybettik…MAALESEF KAYBETTİK…
Gece yarısı bütün camiayı üzen haber geldi.

Sabah erken saatte hemen defnedildi! MAALESEF KAYBETTİK…
Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş’i sessiz sedasız defnetti. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş, 18 Eylül’de hayatını kaybetti. Şarkıcı ise babasını sessiz sedasız toprağa verdi. Türk müziğinin sevilen isimlerinden Ebru Gündeş’in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası hayata gözlerini yumdu.

Siroz ve KOAH hastası olan Remzi Gündeş, son yolculuğuna uğurlandı.HASTANEDE YAŞAMINI YİTİRDİTV100’den Levent Albayrak’ın haberine göre: Bakırköy’de eski eşya sattığı iş yerinde kalan Remzi Gündeş geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı. Siroz ve KOAH hastası olan 76 yaşındaki Gündeş, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Durumu kötüleşen Remzi Gündeş, 18 Eylül’de hayata gözlerini yumdu.

SESSİZ SEDASIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gündeş’in cenazesi de Ebru Gündeş’in kuzenleri tarafından teslim alındı. Kendisini 4 yaşında terk ettiği için babasıyla konuşmayan Ebru Gündeş, ölüm haberini kimseye duyurmadan babasını sessiz sedasız Büyükçekmece Mezarlığı’nda son yolculuğuna uğurladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL