Genel Güncel Sağlık

İstanbul Depremi İçin Konuştu

Ünlü Deprem Profesörü Büyük İstanbul Depremi İçin Tarih Verdi! Büyük İstanbul depremi için tarih verdi Ünlü deprem profesörü, İzmir’deki depremi önceden bildim dedi: Büyük İstanbul depremi için tarih verdi. Deprem..

İstanbul Depremi İçin Konuştu

Ünlü Deprem Profesörü Büyük İstanbul Depremi İçin Tarih Verdi!
Büyük İstanbul depremi için tarih verdi

Ünlü deprem profesörü, İzmir’deki depremi önceden bildim dedi: Büyük İstanbul depremi için tarih verdi.

Deprem Uzmanı Prof. Dr Ahmet Ercan, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depreme ilişkin bilgiler vermesi dikkat çekti.

Deprem Uzmanı Prof. Dr Ahmet Ercan, İzmir’de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depreme ilişkin konuştu.

 

Deprem Uzmanı Prof. Dr Ahmet Ercan, “Bu depremin olacağını söylemiştim” diyerek, “büyük Marmara depremine daha 25 sene var” şeklindeki önemli ifadeleri kullandı.

Çok sayıda binanın yıkıldığı ve ölümlerin olduğu İzmir depremine ilişkin Ercan, ” Nazilli Aydın Kuşadası’ndan gelen kırık Seferihisar’ın tam çatak noktasında oldu. Kırsal kesimde ölümcül olaylara karşılaşabiliyoruz” dedi.

Bu depremin olacağını önceden söylemiştim”

Deprem Uzmanı Prof. Dr Ahmet Ercan, “Bu depremin olacağını önceden söylemiştim. 6 ile 8 arasında olacağını belirtmiştim. Midilli depremini de söylemiştim. Orda da deprem olmuştu.”

Marmara depremi

Deprem Uzmanı Prof. Dr Ahmet Ercan, İzmir depreminden sonra olası Marmara depremine ilşkin de bilgiler verdi. Ercan, “2 tane deprem olacak. Marmara’da hemen olmayacak.

Daha 25 yılımız var. Bu depremde ilk defa tsunami dalgası gördük. Nedeni Nazilli- Aydın-Kuşadası üzerinden gelen menderes kırığının üzerinde olması” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL