Genel Güncel

Koronavirüse Yenildi

Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı kasıp kavuran milyonlarca insanın ölümüne sebep olan Koronavirüs az önce gelen son dakika haberiyle Türkiye’yi yasa boğdu. Koronavirüs teşhisiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan..

Koronavirüse Yenildi

Çin’de ortaya çıkan ve dünyayı kasıp kavuran milyonlarca insanın ölümüne sebep olan Koronavirüs az önce gelen son dakika haberiyle Türkiye’yi yasa boğdu.

Koronavirüs teşhisiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan efsane sinema sanatçımızdan maalesef acı haber geldi.
Doktorların tüm çabalarına karşın kurtarılamayan Yeşilçam’ın efsane ismi hayatını kaybetti. Acı haber Türkiye’yi kahretti.
Yeşilçam’ın garson rolleriyle tanınan oyuncusu Orhan Çaban, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Yeşilçam’da garson rolleriyle tanınan ve 150’nin üzerinde filmde rol alan Orhan Çoban vefat etti.
Koronavirüs nedeniyle Samatya’da bulunan İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaklaşık bir haftadır tedavi gören 82 yaşındaki Çoban’ın bugün hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle Çoban için tören düzenlenmeyeceği, Topkapı’da aile kabristanında defnedileceği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL