Dünya Genel Güncel

EVDE 2 KÜÇÜK ÇOCUĞUNU BIRAKTI

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yaşayan 23 yaşındaki iki çocuk annesi Vladislava Trokhimchuk, bir yaşındaki oğlu ve üç yaşındaki kızını evde tek başlarına bırakarak erkek arkadaşıyla eğlenmeye gitti. Dokuz gün boyunca aç..

EVDE 2 KÜÇÜK ÇOCUĞUNU BIRAKTI

Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yaşayan 23 yaşındaki iki çocuk annesi Vladislava Trokhimchuk, bir yaşındaki oğlu ve üç yaşındaki kızını evde tek başlarına bırakarak erkek arkadaşıyla eğlenmeye gitti. Dokuz gün boyunca aç ve susuz kalan 1 yaşındaki erkek çocuğu h-ayatını k-aybederken, 3 yaşındaki abla ö-l–m-ek üzereyken bulundu… Komşuları tarafından evde kir içinde bulunan çocukların kendi dışkılarını ve duvar kağıtlarını yemeye çalıştığı, evde yapılan incelemeler sonrası ortaya çıktı.

Buzdolabında yemek vardı ancak iki küçük kardeş ulaşamadı… Çocukların kir içinde olan odası ise yürek dağlayan başka bir manzaraydı.
Sağlık ekipleri eve geldiğinde 3 yaşındaki ablayı, tamamen bitkin bir halde ö-l-m-ek üzereyken buldu. 1 yaşındaki erkek çocuğu için ise artık yapacak bir şey yoktu.. G-ö-z-altına alınan cani anne, mahkemede herhangi bir pişmanlık emaresi göstermedi. Mahkemede susma hakkını kullanarak konuşmayı r-e-ddeden v-icdansız anne, suçlu bulunması durumunda 15 yıl h-apis c-ezası alacak.

Polis kaynakları annenin evlatlarını evde bırakıp erkek arkadaşı ile eğlenmeye gittiğini ve h-a-s-tanede tedavi altına alınan kız çocuğunun tamamen iyileşip taburcu olduktan sonra, çocuk sahibi olmak isteyen bir aileye evlatlık verileceğini söyledi

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL