Genel Güncel

İyi Gelmediği Bir Şey Yok!

Kansere,Kalp Krizine,Prostata,Kısırlığa,Tansiyona İyi Gelmediği Bir Şey Yok! Kimse bilmiyordu Narın yeni bir mucizesi daha çıktı narı böyle süzüp için 1 saat sonra etki ediyor.. Kış meyveleri arasında en çok sevilenler..

İyi Gelmediği Bir Şey Yok!

Kansere,Kalp Krizine,Prostata,Kısırlığa,Tansiyona İyi Gelmediği Bir Şey Yok!
Kimse bilmiyordu Narın yeni bir mucizesi daha çıktı narı böyle süzüp için 1 saat sonra etki ediyor..

Kış meyveleri arasında en çok sevilenler arasında yer alan Narın bilinmeyen bir yararı daha ortaya çıktı! Öğrendiğinizde çok şaşıracağınız detaylar var..

Uzmanlar yaptığı araştırmalarda nar suyunun kalbi koruduğunu ve damar tıkanıklığını önlediğini ortaya çıkardı. Kansere karşı insan vücudunu koruyan narın bir çok yararı bulunuyor.

Araştırmalar neticesinde uzmanlar narın ve nar suyunun insan bedenine büyük katkılar sağladığını belirttiler. İHA’da yer alan habere göre Nar suyuyla beslenme sonrasında damar plakları ve tıkanıklarında gerileme elde ediliyor.

2 Hafta boyunca günde 50 miligram nar suyunun tansiyonu artıran enzimi düşürdüğü ortaya çıktı. Düşme oranı ise tam yüzde 36.

Bu sayede tansiyon yüzde 5 civarı düşmektedir.

Narda ayrıca kansere karşı koruyucu antioksidanlar bulunuyor. Nar suyundaki antioksidan miktarı üstelik yeşil çay ve portakal suyuna göre 3 kat daha fazlaymış.

Bir bardak nar suyu 10 bardak yeşil çay ve 4 bardak kızılcık suyu ile eşdeğer antioksidan maddeler içermekte.

Ayrıca Nar içerisinde C vitamini ve demir potasyum bulunuyor.

Öte yandan Narın faydalarından yararlanmak için Narı Suyunu Sıkarak tüketmek öneriliyor. Böylelikle narın müthiş faydalarından hemen yararlanılmış olunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL