Genel Güncel Sağlık

Yedi Belirtiyi Yaşadıysanız Sizde Atlatmış Olabilirsiniz!

Flaş haber..Bu 7 Belirtiyi Yaşadıysanız Koronayı Atlatmış Olabilirsiniz! Uzmanlar tek tek sıraladı! Sizde Bu 7 belirtiyi yaşadıysanız BU BELİRTİLERDEN ÇOĞUNU HERKES YAŞADIĞINI SÖYLÜYOR..ŞİMDİ AÇIKLANDI Uzmanlar tek tek sıraladı! Bu 7..

Yedi Belirtiyi Yaşadıysanız Sizde Atlatmış Olabilirsiniz!

Flaş haber..Bu 7 Belirtiyi Yaşadıysanız Koronayı Atlatmış Olabilirsiniz!
Uzmanlar tek tek sıraladı! Sizde Bu 7 belirtiyi yaşadıysanız

BU BELİRTİLERDEN ÇOĞUNU HERKES YAŞADIĞINI SÖYLÜYOR..ŞİMDİ AÇIKLANDI Uzmanlar tek tek sıraladı! Bu 7 belirtiyi yaşadıysanız.

Tüm dünyada yüz binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüs salgınında son dönemde vakalar artarken, uzmanlar fark etmeden Kovid-19 geçirmiş olabileceğinizi gösteren 7 belirtiyi paylaştı. Ve bunlardan herhangi birini yaşadıysanız sizde koronayı atlaşmış olabilirsiniz..

1- 2020 BAŞINDA KÖTÜ BİR SOĞUK ALGINLIĞI GEÇİRDİYSENİZ

Pandeminin başında birçok kişi Kovid-19’un ABD’de şubat sonu ya da mart ayına kadar yayılmaya başlamadığını düşünüyordu. Ancak Teksas Üniversitesi’nde yapılan yeni bir araştırma bunun aksini ortaya koydu. Çin’in Vuhan ve ABD’nin Seattle kentindeki laboratuvarlarda, geçen kış şüpheli grip hastalarının boğazlarından alınan süprüntü örnekleri incelendi. Araştırmacılar neredeyse incelenen her iki vakadan birinin Kovid-19 vakası olduğunu keşfetti. Kovid-19’un ABD’ye büyük ihtimale yılbaşı civarı geldiğini düşünüyor.

2- TAT VE KOKU KAYBI YAŞADIYSANIZ

3- SEBEBİ BELİRSİZ SAÇ KAYBINDAN MÜZDARİPSENİZ

4 – BAZEN NEFES DARLIĞI ÇEKİYORSANIZ

5- GEÇMEYEN ÖKSÜRÜĞÜNÜZ VARSA

6- ÇOK YORGUN HİSSEDİYORSANIZ

7- HİÇ GEÇMEYECEK GİBİ HİSSETTİĞİNİZ ALIŞILMADIK BELİRTİLER GÖSTERİYORSANIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL