Ekonomi Genel Güncel

Emeklilere

Emeklilere 80 bin lira nakit verilecek! Hemen SMS ile başvuru yapın Aktif Bank üzerinden emekli vatandaşlara 80 bin liraya kadar kredi veriliyor. Bu kredi için SMS ile başvuru imkanı bulunuyor…

Emeklilere

Emeklilere 80 bin lira nakit verilecek! Hemen SMS ile başvuru yapın
Aktif Bank üzerinden emekli vatandaşlara 80 bin liraya kadar kredi veriliyor. Bu kredi için SMS ile başvuru imkanı bulunuyor. Ayrıca kredi çekecek olan emeklilerden kefil ve şart istenmiyor.

Acil nakit ihtiyacı olan emeklilere Aktif Bank tarafından 80 bin liraya kadar kredi veriliyor ve kefil ve şart aranmıyor. Maaşını PTT üzerinden alan emekliler başka bankaya gitmeden Aktif Bank üzerinden kredilerini çekebileceklerdir. 80 BİN LİRAYA KADAR KREDİ PTT üzerinden 80 bin liraya kadar kredi başvurusunun yapılabileceği belirtilirken başvuruların SMS ile de yapılabileceği belirtildi. Bu doğrultuda PTT boşluk TC Kimlik numarası 3050’ye gönderilerek başvuru yapılabilir.

Çekilecek olan kredi kapsamında faiz oranı yüzde 2,29 olarak belirtilirken 36 ay vade imkanı bulunuyor. 10 bin lira kredi çekildiğinde aylık ödeme 440 lira olurken 20 bin lira kredi çekildiğinde aylık ödeme 881 lira oluyor. Kredi tahsis ücreti 105 lira olarak belirtilirken aylık faiz 2,78’e de çıkıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL