Genel Güncel

Sen Kimsin

Güneyimizde Su’riye’de sıcak saatler yaşanıyor. Gözlem noktalarımıza haddinden fazla yanaşan Su’riye Or’dusu yetmezmiş gibi şimdide Baş Danışmandan ülkemize teh’dit yağmuru geldi.Su’riye Devlet Başkanı Beş’ar Es’ad’ın Danışmanı Bu’seyna Şa’ban, m’litanlara sil’ah..

Sen Kimsin

Güneyimizde Su’riye’de sıcak saatler yaşanıyor. Gözlem noktalarımıza haddinden fazla yanaşan Su’riye Or’dusu yetmezmiş gibi şimdide Baş Danışmandan ülkemize teh’dit yağmuru geldi.Su’riye Devlet Başkanı Beş’ar Es’ad’ın Danışmanı Bu’seyna Şa’ban, m’litanlara sil’ah tedarik etmek için kullanıldığını öne sürdü.Bununla birlikte İd’lib’deki Türk gözlem noktalarının Su’riye or’dusu tarafından im’ha edilebileceğini söyledi. Lüb’nan’da yayın yapan el Ma’yadin televizyonunda Şa’ban konuştu.

KENDİ FİKRİNİ BELİRTEREK SÖZDE TÜRKİYE SU’Ç İŞLİYOR DURUMDAYMIŞ Türkiye’nin son dönemdeki ey’lemleriyle m’litanlara sil’ah tedarik ettiğini kanıtladığını iddia etti.

Türkiye, Astana görüşmelerinde varılan mutabakatları yerine getirmedi ve gözlem noktalarını sil’ah transfer tesislerine ve Su’riye toprakları iş’gal noktalarına dönüştürdü” diyen Şa’ban, Türk gözlem noktaları ve El Nu’sra Cep’hesi’nin sil’ah alışverişi yaptığını ve Su’riyelilere karşı su’ç işlediğini savundu.


FİKRİNİ BELİRTMEKLE KALMAYIP ÜLKEMİZE TEH’DİTLER SAVURMAYA DEVAM ETTİ Sözerine devam eden Şaban, “Mu’rik köyündeki Türk gözlem noktası kuş’atma altında. Su’riye or’dusu, Türk gözlem noktalarını ve m’litanları im’ha edebilir” teh’didinde bulundu. Ve sözlerini noktaladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL