Genel Güncel

Yasaklar Geri Geldi

İçişleri Bakanlığı az önce açıkladı! Türkiye geneli sokağa çıkma yasağı geldi! Bununla kalmadı ve bütün illeri kapsayan yeni yasaklar açıklandı.. .İşte ayrıntılarİçişleri Bakanlığından Açıklama Geldi. Tüm İlleri Kapsıyor Yarından itibaren..

Yasaklar Geri Geldi

İçişleri Bakanlığı az önce açıkladı! Türkiye geneli sokağa çıkma yasağı geldi! Bununla kalmadı ve bütün illeri kapsayan yeni yasaklar açıklandı.. .İşte ayrıntılarİçişleri Bakanlığından Açıklama Geldi. Tüm İlleri Kapsıyor
Yarından itibaren tüm illerde vatandaşların özellikle yoğun bulunduğu cadde ve sokaklar, ihtiyaç duyulan meydanlar ve toplu taşıma araç durakları gibi alanlarda sigara içmek yasaklandı. 65 yaş ve üzeri vatandaşların gün içerisinde saat 10:00-16:00 arasında sokağa çıkabilmelerine, bu saatler dışında sokağa çıkmamalarına dair kısıtlamaya gidilmesi yönünde karar alınacak. Son dönem gelişmelerine bağlı olarak alınan/alınacak kararlar belirli aralıklarla gözden geçirilerek, belirtilen kriterlerde iyileşme sağlanması durumunda ise kısıtlama aynı usulle kaldırılacak.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL