Dünya Genel Güncel

Tam 10 Yıl

Bir Yaşındaki K-ızını Bu Eve Terk Ederek Gitti üz-ücü haber Ayrıntılar..Bir eve annesi tarafından bırakılan bebeğin 10 sene sonra nasıl olduğunu görmek için gittiğinde ş-ok geçirdi. İşte enteresan detaylar. Rusya’nın..

Tam 10 Yıl

Bir Yaşındaki K-ızını Bu Eve Terk Ederek Gitti üz-ücü haber Ayrıntılar..Bir eve annesi tarafından bırakılan bebeğin 10 sene sonra nasıl olduğunu görmek için gittiğinde ş-ok geçirdi. İşte enteresan detaylar. Rusya’nın Yaroslavl kentinde 10 sene önce yaşanmış bir olay, yöre halkı tarafından bir türlü unutulamadı.10 yıl sonra geri döndüğünde Günlerden bir gün Rusya’da bir mahalle sakinlerinden biri evinin yakınında ağlayan bir bebeğin sesini duydu ama pek aldırmadı.

Endişelenen komşular polise haber verdiler. P-olis eve girdiği zaman evin boş olduğunu gördü. Evdeki kişiler eşyalarını toplamış ve gitmişlerdi. Evde yalnızca bebeği bırakmışlardı.

Bir yaşında olan k-ız bebek yerde duruyordu. Yer pislik doluydu ve çok soğuktu. Yapılmış olan araştırmalardan sonra bebeğin adının Liza Verbitskaya olduğu bulundu. Ama aileye dair herhangi bir iz bile yoktu. Liza hemen h-astaneye götürüldü ve burda ilk müdahale yapıldı.

Bu k-adın Liza’nın ağlamalarını duydu ve onu görünce ona hemen ısındı. Onu hep ziyaret etti ona yeni kıyafetler, oyuncaklar aldı. Ama bir gün odasına gidince odanın boş olduğunu gördü.

H-astane yetkilileri kendine çocuğun taburcu edilerek kimsesizler yurduna verildiğini anlattı. Inna, ufak k-ızın gidişine çok üzüldü. Onu bulmak için kimsesizler yurduna gitti. Onu evlatlık almaya karar verdi. Inna, evlatlık edinmek için gerekli yasal prosedürleri başlattı. K-ızın velayeti Inna’ya bütünüyle verilmese de onunla yaşamasına izin verildi. Liza 2 yaşında geldiğinde ise güzel haber geldi. O artık onun yasal annesi olmuştu.

Biraz daha büyüyünce Liza’yı bir dans okuluna yazdırdı. Müziğin hem ona hem de vücuduna iyi geleceğini düşündü. Günümüzde ergenlik çağında olan Liza güzellik ve yetenek yarışmalarında dereceler aldı ve öncelikle model oldu. Zamanında onunla ten renginden dolayı dalga geçen kişilere inat modellik kariyeri ile Liza dünya genelinde ün kazandı. Biyolojik annesi de bu şekilde k-ızının yaşadığını öğrendi. Şimdi biyolojik annesiyle tanışıp tanışmamak Liza’nın elinde.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL