Genel Güncel

Hayatını Kaybetti

Korona tedavisi görüyordu İstanbul’daki bir hastanede yoğun bakımda Covid 19 tedavisi gören eski belediye başkanı yaşamını yitirdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran yaşamını yitirdi. Duran’ın cenazesinin yarın Afyonkarahisar’ın Emirdağ..

Hayatını Kaybetti

Korona tedavisi görüyordu
İstanbul’daki bir hastanede yoğun bakımda Covid 19 tedavisi gören eski belediye başkanı yaşamını yitirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran yaşamını yitirdi. Duran’ın cenazesinin yarın Afyonkarahisar’ın Emirdağ ilçesindeki Orhan Camii’nde kılınacak cenaze namazının ardından Emirdağ Mezarlığı’nda defnedileceği öğrenildi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevini 1994 yılından 2009 yılına kadar sürdüren Duran, 1949 yılında Adapazarı’nda doğdu. İlk ve orta öğrenimini Adapazarı’nda tamamladı. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Duran evli ve 2 çocuk babasıydı. Son olarak 2004 yılında AKP’nin adayı olarak Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Aziz Duran; Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu üyesi ve SETA Genel Koordinatörü Prof. Burhanettin Duran ile Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Rıdvan Duran’ın amcası.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL