Ekonomi Genel Güncel

Sokağa Çıkma Yasağı

Bakanlar Kurulu toplantısından son dakika haberlerini A Haber muhabiri aktardı. Tüm Türkiye’nin gözü kulağı Başkan Erdoğan’ın liderlik yaptığı Kabine Toplantısı’ndan gelecek kısıtlama haberlerine çevrildi. Hafta içi sokağa çıkma yasağı gelecek..

Sokağa Çıkma Yasağı

Bakanlar Kurulu toplantısından son dakika haberlerini A Haber muhabiri aktardı. Tüm Türkiye’nin gözü kulağı Başkan Erdoğan’ın liderlik yaptığı Kabine Toplantısı’ndan gelecek kısıtlama haberlerine çevrildi. Hafta içi sokağa çıkma yasağı gelecek mi, sokağa çıkma yasağı hafta sonu genele yayılacak mı? Ayrıca aralarında Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyükşehirlerin olduğu yerlerde seyahat yasağı gelebilir. 20 yaş altı ve 65 yaş üstü sokağa çıkma yasağı saatleri için de değişiklik yapılabilir.

Kabine Toplantısı’nda Bilim Kurulu tavsiye kararları değerlendirilecek. İşte son dakika haberinin ayrıntıları…

SON DAKİKA HABERİ: KABİNE TOPLANTISINDA HAFTA İÇİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KARARI ÇIKACAK MI? SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI SAATLERİ…
Milyonların beklediği Kabine Toplantısı başlayalı iki buçuk saat oldu. Son dakika açıklamalarında bulunan A Haber muhabiri Ece Altuğ, Ankara’dan sıcak bilgileri paylaştı. 15 gün önce alınan tedbirlerde gelinen nokta ne? İşte bu toplantıda sokağa çıkma yasağı, seyahat kısıtlaması, 65 yaş üstü ve 20 yaş altı kişilerin sokağa çıkma yasağı saatlerinin değişmesi gibi önlemler değerlendiriliyor.

Hafta içi hergün gece saat 21:00 ile saat 05:00 arasında genel sokağa çıkma yasağı uygulanacak! Hafta sonu, bu kısıtlama Cuma akşamı 21:00’den Pazartesi sabah 05:00’e kadar kesintisiz devam edecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL