Genel Güncel

Deprem Oldu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, Richter ölçeğine göre, 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 13 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem bir çok çevre illerde hissedildi.. Türkiye’nin hem..

Deprem Oldu

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, Richter ölçeğine göre, 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Yerin 13 kilometre derinliğinde gerçekleşen deprem bir çok çevre illerde hissedildi..

Türkiye’nin hem doğusundan hem batısından peş peşe deprem haberleri geldi. Muğla’nın Ula ilçesinde saat 06.14’te 3.9 ve 3.8 büyüklüklerinde iki deprem meydana geldi. Van’ın Başkale ilçesi ise saat 07.32’de 4.4 büyüklüğündeki depremle sallandı. Depremlerle ilgili herhangi bir olumsuzluk bildirilmedi. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) verilerine göre, merkez üssü Muğla’nın Ula ilçesinde saat 06.14’te 3.9 ardından 06.16’da ise 3.8 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Van ise 07:32’de 4.4 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı, Her iki deprem, Ula ve çevre ilçelerde hissedilirken, ilk belirlemelere göre, herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmadı. SON DEPREMLER LİSTESİ Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek mümkün.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL