Genel Güncel

Hızlı Bir Şekilde Yayılıyor

Ülkeler Son günlerde korona virüsten yıkılıyor. Fakat hiç beklenmedik bir gelişme oldu. Mutasyona uğramış hali ortaya çıktı. Oldukça hızlı bir şekilde yayılım göstermesinden kaynaklı olarak insanlar o şehirleri terk ediyor….

Hızlı Bir Şekilde Yayılıyor

Ülkeler Son günlerde korona virüsten yıkılıyor. Fakat hiç beklenmedik bir gelişme oldu. Mutasyona uğramış hali ortaya çıktı. Oldukça hızlı bir şekilde yayılım göstermesinden kaynaklı olarak insanlar o şehirleri terk ediyor.. İşte ayrıntılar..Oldukça hızlı bir şekilde yayılım gösteren
İngiltere’de son günlerde korona virüsten yıkılıyor. Ülkede korona virüsün mutasyona uğramış hali ortaya çıktı. Oldukça hızlı bir şekilde yayılım göstermesinden kaynaklı olarak insanlar Londra başta olmak üzere şehirleri terk ediyor. İngiltere’de korona virüsün mutasyona uğramasından kaynaklı olarak salgın kontrol çekti. Londra’da bulunan insanlar kenti hızlı bir şekilde terk etmeye başladı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson da sürü bağışıklığını savunan isimlerden birisiydi. Fakat virüsün güçlü bir mutasyona uğraması tüm çabaları boşa çıkarttı. Korona virüs salgını tüm dünyada etkisini şiddetli bir biçimde gösterirken, İngiltere’de ayrı gösteriyor. Salgın, İngiltere’de bambaşka bir noktaya gelmiş durumda. İngiltere’den yeni gelen haberler herkesi şok etti. İngiltere’nin Sağlık Bakanı Jancock, virüsün mutasyona uğradığını ve kontrolden çıktığını belirtti. Bundan kaynaklı olarak da vakaların büyük bir çoğunluğunun bulunduğu Londra’da bulunan St Pancras Tren Garı oldukça yoğun görüldü.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL