Genel Güncel

Rahatsızlandı

Ankara’da Siber Güvenlik Zirvesi’nde konuşurken kürsüde aniden fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Canlı yayın sırasında rahatsızlandı! Kürsüde konuşma yaparken korumaları koluna girdi ve yayın kesildi. Hastaneye kaldırıldı. “Fuat Oktay’ın konuşma yaptığı..

Rahatsızlandı

Ankara’da Siber Güvenlik Zirvesi’nde konuşurken kürsüde aniden fenalaştı ve hastaneye kaldırıldı. Canlı yayın sırasında rahatsızlandı! Kürsüde konuşma yaparken korumaları koluna girdi ve yayın kesildi. Hastaneye kaldırıldı.

“Fuat Oktay’ın konuşma yaptığı sırada sahnede rahatsızlandı. Tansiyonun düştüğü, durumunun iyi olduğu ilk bilgiler arasında. Hastaneye kaldırılması, revire alındı. Burada da ilk müdahalenin ardından programa devam etmesi bekleniyor. İlk olarak koruması yanına geldi. ‘İyi misiniz’ sorusuna yanıt vermeyince perdelerin kapatılması istendi görevliler tarafından. Programa ara verildi. Ambulans çağrıldı ama hastaneye kaldırılması. Revire kaldırıldı. Programa ilerleyen dakikalarda devam etmesi bekleniyor. Tansiyonunun düştüğü ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL