Genel Güncel

Cem Yılmaz Acı Haberi Verdi

Acı haberi gözyaşları içinde veren Cem Yılmaz gözyaşlarına boğuldu. Cem Yılmaz’ın duyurduğu acı haber saniyeler için Google arama motorunda trendler arasına girdi. Yılmaz mesajında, “Yıllardır aramız pek iyi olmasa da..

Cem Yılmaz Acı Haberi Verdi

Acı haberi gözyaşları içinde veren Cem Yılmaz gözyaşlarına boğuldu.

Cem Yılmaz’ın duyurduğu acı haber saniyeler için Google arama motorunda trendler arasına girdi.

Yılmaz mesajında, “Yıllardır aramız pek iyi olmasa da çok üzüldüm. Huzur içinde yatsın sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

Cem Yılmaz bir dönem davalık olduğu Prof. Dr. Orhan Kural’ın vefatının ardından sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Yılmaz mesajında, “Yıllardır aramız pek iyi olmasa da Orhan Kural’a çok üzüldüm. Huzur içinde yatsın sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU? Sigara karşıtı kampanyalarıyla tanınan Prof. Dr. Orhan Kural’ın, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Cem Yılmaz aleyhine dava açmış ve 10 bin lira manevi tazminat talepli davanın reddine karar verilmişti.

rof. Dr. Orhan Kural’ın Cem Yılmaz’a açtığı tazminat davası reddedildi Sigara karşıtı kampanyalarıyla tanınan Prof. Dr. Orhan Kural’ın, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda kendisine hakaret ettiği iddiasıyla Cem Yılmaz aleyhine açtığı 10 bin lira manevi tazminat talepli davanın reddine karar verildi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL